Praca Produkty Promocje Aktualności Kontakt Strona Główna O nas
Programy motywacyjne Zacznij Współpracę Regulamin Strefa Konsultanta
Strona niezależnych Dystrybutorów FM GROUP Polska
.
Małgorzata Kulesza
Gadu-Gadu: 7133976
Porozmawiaj...

Paweł Galski
Gadu-Gadu: 1245624
Porozmawiaj...

Skype: perfumyfm
My status
Porozmawiaj...

Tel. kom.: 663 911 800
.
LIDERZY FM GROUP

ZARABIAJ NA WŁASNEJ KONSUMPCJI I DZIELENIU SIĘ TĄ FORMĄ Z INNYMI OSOBAMI !!!

Robisz zakupy w sklepie, marketach .... może korzystasz tam z programów lojalnościowych i czasem jak za łączne zakupy rzędu np. 10.000 zł dostaniesz bon do wykorzystania 20 zł to jesteś osobą szczęśliwą i zadowoloną.

A zastanów się przez chwilę, jabyś miał/-a swój sklep, który możesz polecić innym, w którym to sklepie kupujesz bez 43% marży a dodatkowo firma Ciebie wynagradza za to, że ten sklep polecisz innym osobom, które też będą mogły kupować taniej? Zobacz poniżej ile możesz zarobić na takim poleceniu !!!

Zobacz przede wszystkim jak szeroka jest oferta firmy FM Group i odpowiedz sobie na pytanie, których z tych produktów używasz na co dzień (innych firm).
Na pewno korzystasz z tel. komórkowego, internetu, kupujesz perfumy dla siebie, dla członków rodziny, używasz produktów do pielęgnacji swojej, dbasz o czystość swojego domu, samochodu, robisz prezenty najbliższym przy okazji ich święta ....Tutaj na przykładzie przedstawimy Wam sens poszukiwania współpracowników i możliwości zarobków płynące ze współpracy z FM Group i z systemu MLM (Multi Level Marketing).
I nie musisz szukać 100 czy 200 osób, wystarczą 3 osoby, które tak jak Ty zaczną kupować dla siebie taniej i powielać ten sposób zarabiania - przez konsumpcję produktów i podzieleniu się tą wiadomością z kolejnymi osobami !!!


WYSTARCZY ABY KAŻDY ZAPROSIŁ TYLKO 3 OSOBY DO WSPÓŁPRACY !!!WYSTARCZY ABY KAŻDY ZAPROSIŁ TYLKO 3 OSOBY DO WSPÓŁPRACY !!!WYSTARCZY ABY KAŻDY ZAPROSIŁ TYLKO 3 OSOBY DO WSPÓŁPRACY !!!WYSTARCZY ABY KAŻDY ZAPROSIŁ TYLKO 3 OSOBY DO WSPÓŁPRACY !!!WYSTARCZY ABY KAŻDY ZAPROSIŁ TYLKO 3 OSOBY DO WSPÓŁPRACY !!!Przyjmijmy, że każdy poziom to kolejny miesiąc Twojej działalności w firmie FM Group i każdy ze współpracowników dokonał zakupu w miesiącu na ok. 129 zł

Zauważ, że:

Ty tylko w pierwszym miesiącu wprowadziłaś/ -eś 3 osóby i na tym skończyło się Twoje sponsorowanie (średnio mniej niż 1 osoba tygodniowo).

Każdy klubowicz wprowadził tylko po 3 osoby (średnio mniej niż jedna tygodniowo).

Już w 5 miesiącu Twój zarobek (po odliczeniu prowizji dla Twoich współpracowników) - wyniósł 2.199 zł !!!


Nie wierzysz, że jest to możliwe? Zapraszamy na prezentację, którą prowadzimy w każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 21 i zobaczysz, że można zarabiać duuuuużo więcej co miesiąc !!! To link do prezentacji http://vcp.videocontrolpanel.net/viewer.php?meeting_id=6057232

A to nie wszystko ....


DOŁĄCZ DO GRONA LIDERÓW I OTRZYMAJ SAMOCHÓD MARKI MERCEDES !!!Zapoznaj się dokładnie z szeroką ofertą produktową, promocjami, planami motywacyjnymi i ..... zacznij swoją przygodę z firmą FM Group

Mamy nadzieję, że dość jasno przedstawiliśmy przykłady i możliwości zarobku w firmie FM Group - decyzja należy do Ciebie, czy chcesz zmienić swoje życie na lepsze czy dalej narzekać !!!

Osoby, które chcą poprawić swoją sytuację finansową - zapraszam do współpracy i realizacji zamierzonych celów. Aby osiągnąć sukces, należy dokładnie pojąć plan marketingowy, ustalić sobie plan działania i konsekwentnie go realizować (systematyczność w tej pracy pomoże państwu osiągnąć niezależność finansową i stabilizację życiową).

designed © 2007-2014 by buziol
Strona niezależnego Dystrybutora FM GROUP Polska, niebędąca oficjalną stroną FM GROUP Polska, FM GROUP World oraz FM GROUP Mobile